“Ke flirtuar me mua”/Sherr mes Kristit dhe Deas: Të kesh turp!(Video)

Dalja e Amosit ishte e papritur për disa nga banorët.

Olta ka qënë ajo që prej ditësh, ka fajësuar Dean për largimin e tij nga shtëpia.

Debati midis tyre është përshkallëzuar ditën e sotme.

Në një diskutim mes Oltës, Deas dhe Kristit, ky i fundit i tha Deas se Amos kishte emocione për të dhe kjo e bënte të dobët.

Kristi u shpreh se Dea u shkëput nga Amosi në mënyrë të frikshme javën e fundit dhe se kishte flirtuar me të, duke i’u afruar në krevat.

Olta shprehet se Dea e bëri flirtin me Kristin për Amosin, por sipas saj zgjodhi një moment të gabuar.

Latest articles

Related articles