Olta për daljen e Amosit: “Dea e shkatërroi!”(Video)

Dalja e Amosit nga shtëpia tronditi Oltën e cila nuk e priste të ndodhte kjo gjë .

Në një bisedë me Bledin dhe Kristin ajo tha se Amosi bëri gabim që nuk shkoi në dasmën e Luizit dhe Kiarës. Sipas saj ishte Dea Mishel që e manipuloi dhe nuk e la të shkonte në dasmë. Kjo gjë e penalizoi Amosin.

Olta tha se Amos ishte i dobët karshi saj.

Olta: Ajo tentoi dhe me mua. Me tha mos të shkoja.

Kristi: Unë shkova në mënyrë intuitive, më pëlqeu shumë fakti që isha aty dhe bëra rolin e priftit, më shkonte shumë. Qesha dhe e shijova shumë.

Olta: Amosi donte të vinte, u vesh u bë gati. Më pas i doli Dea përpara dhe u ndërrua komplet ngjarja.

Latest articles

Related articles