“Nuk je njeri ti po ik”/ Plas debati mes Luizit dhe Armaldos (Video)

Armaldo është ndjerë i ofenduar mbrëmjen e kaluar, pas batutave të ndryshme që Luizi bënte me të.

Ata debatuan ashpër në orët e vona të mbrëmjes, duke lënë pjesën tjetër të banorëve pa gjumë.

Armaldo i tha Luizit se ai ka përfituar nga konfidencat e tepërta që i ka dhënë, për këtë arsye i kërkoi atij të mos i flasë fare me gojë.

Maestro shtoi se Luizi ka përfituar nga ai, vetëm për shkak të respektit që ka për Kiarën. Sipas Luizit, kjo nuk ka lidhje fare.

“Nuk je njeri ti po ik”, u shpreh Armaldo ndaj Luizit.

Latest articles

Related articles