Ngrin Pogradeci, liqeni dhuron art me akull

Vendi jonë po kalon ditët më të ftohta të dimrit, me temperatura që kanë shkuar deri në -7 gradë celcius.

Pritet që në ditët në vijim temperaturat të ulen akoma edhe më shumë edhe pse liqeni i Pogradecit ka nisur tanimë të formojë kartolinën me akull.

Pamjet fantastike të krijuara natyralisht në varkat dhe lokalet përreth jemi mësuar t’i shohim vit pas viti edhe pse këtë herë më vonë sesa pritej.

Latest articles

Related articles