Luizi dhe Kiara puthen teksa kërcejnë

Që prej ditës kur kurorëzuan “martesën”, puthjet mes Kiarës dhe Luizit nuk kanë munguar asnjë ditë në shtëpi.

Teksa po kërcenin në oborr, me pjesën tjetër të banorëve, Luizi dhe Kiara shkëmbyen disa herë puthje bashkë.

Madje, këtë herë, ishte Kiara ajo e cila kishte më shumë dëshirë për tu puthur me Luizin.

Dyshja më e përfolur në Shqipëri momentalisht, dita ditës po afrohen më shumë me njëri-tjetrin, ndërsa edhe ndjenjat po bëhen gjithnjë e më të forta.

Latest articles

Related articles