Luizi djeg shaminë e beqarit brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” (VIDEO)

U desh një provë jave nga vëllai i madh, që Kiara dhe Luizi të shkëmbenin puthjen e parë në shtëpinë e Big Brother VIP.

Çifti na surprizuan të gjithëve ditën e sotme, teksa “kurorëzuan” lidhjen e tyre brenda shtëpisë, ndërkohë që dasma duket se ka ndjekur çdo traditë. Luizi madje ka djegur dhe shaminë e beqarit gjatë festimeve.

Latest articles

Related articles