“Rublat”| Basha i përgjigjet Berishës: E drejta vonon por nuk harron, me SHBA në krah…

Përmes një postimi në Twitter, ish kreu i PD Lulzim Basha ka reaguar në lidhje me akuzat e Berishës ndaj tij për skandalin Rama- McGonigal. Basha shkruan se e drejta vonon por nuk harron.

Reagimi

E drejta vonon por nuk harron! Me SHBA në krah Shqipëria mund dhe do të bëhet vendi i mundësive për shqiptarët.

Latest articles

Related articles