Xhontani eliminohet nga shtëpia e Big Brother, heq dorë nga çmimi i madh

Xhonatani la sonte shtëpinë e Big Brother Vip, duke hequr dorë nga çmimi i madh.

Ai ishte në nominim këtë javë me Luizin, Efin dhe Armaldon.

‘Prime’ e kaluar, Xhonatani u dënua me nominim nga Vëllai i Madh, pasi shkeli një nga rregullat kryesore të programit, duke folur me kode me Oltën.

Banorët nuk ishin në dijeni që Xhonatani ishte në nomnimin këtë javë, pasi Vëllai i Madh vendosi që të mos ia tregoi.

Latest articles

Related articles