Ronaldo dhe Messi “përplasen” në Arabinë Saudite

Në orën 18.00, është programuar ndeshja miqësore mes më të mriëve te Al-Hilal dhe Al-Nassr kundër PSG. Pak më parë janë publikuar edhe titullarët, për ndeshjen që do luhet në stadiumin “King Fahd”, në Arabinë Saudite.

Lionel Messi do të ketë përballë Cristiano Ronaldon, një sfidë brenda sfidës e cila pritet të ndiqet me interes nga tifozët. Se kush do ia dalë të fitojë, na duhet të presim e të shohim.

Formacionet Zyrtare:

Al-Nassr & Al- Hilal All Stars (4-3-3): Al-Oëais; Abdulhamid, Gonzalez, Hyun-soo, Konan; Cuellar, Al-Faraj, Talisca; Carillo, Ighalo, Ronaldo. Trajner: Marcelo Gallardo

PSG (4-3-1-2): Navas; Hakimi, Ramos, Bitshiabu, Bernat; Vitinha, Sanches, Soler; Messi; Mbappe, Neymar. Trajner: Christopher Galtier

Latest articles

Related articles