Kejvina i kthehet Luizit: Ma ke shpifur fare!


Pas sherrit me Armaldon, Kejvina i është kthyer Luizit me tone të forta dhe ofendime.

Armaldo: Kur i kam bërë unë këto, ai i binte maces me lugë!

Kejvina: O kokrra mashtruesit, mbaje tani! Burracak, idiot, egoist, injorant!

Latest articles

Related articles