‘Hera e fundit që më puth, ta dish’ | Kiara acarohet me Luizin: Duhet të më pyesje

– Ngacmimet e flirtet mes dyshes Kiara dhe Luiz brenda shtëpisë së Big Brother Vip i shohim pothuajse çdo ditë. Por duket se mes banorëve ka patur një moment tensioni e zënkash, pasi një puthje nga Luizi nuk është pritur dhe aq mirë nga Kiara. Moderatorja i tha Luizit, që për ta puthur duhet t’i kërkojë leje më parë.

Kiara: “Hera e fundit kjo që ta dish”.

Luizi: “Që më jep cigare?”

Kiara: “Jo jo, që më puthe pa pyetur”.

Latest articles

Related articles