Tag: Mastercard lançon Google Pay dhe Google Wallet për përdoruesit e kartave në Shqipëri

Përfshihet nga flakët një pallat në Tiranë, evakuohen banorët

Një zjarr i madh ka rënë mbrëmjen e sotme në zonën e Astirit. Burime bëjnë me dije se është përfshirë nga flakët kati i tretë i një pallati në Astir. Të njëjtat burime theksojnë së janë evakuuar me vështirësi banorët e pallatit. Ndërkohë që në vendngjarje ndodhen forcat zjarrfikëse si dhe ambulance. Deri në këto momente nuk raportohet për persona të lënduar, apo të bllokuar në...

Kozak Braçi: Fitoj deri në 50 mijë euro në muaj nga “TikTok”

Kozak Braçi, në një lidhje skype me emisionin ‘Të Paekspozuarit’ në MCN TV, ka treguar se si ka nisur karriera e tij në TikTok. Ai shprehet se gjithçka ka nisur nga intervistat e tij me personazhe të njohur të botës së ‘show bizit’, ndërsa shprehet se në muaj fitimet e tij nga ky rrjet social mund të shkojnë deri në 50-60 mijë euro në...
spot_img

No posts to display