Tag: çaj mali

Fama, dashuria, biznesi| Rita Petro: Nuk kam bërë kompromise të ulëta në jetë!

Botuesja Rita Petro është shprehur se në jetë nuk ka bërë kompromise të ulëta, për të arritur më shumë në biznes, apo për të blerë dashurinë me para. Komentet Petro i bëri në emisionin “Interview” në Euronews Albania, ku tha se shumë herë teksa drejtonte biznesin e saj ka marrë oferta korruptive, në mënyrë që të ngrihej më shpejt. Ajo tha se i ka refuzuar këto...

Sefa: Nikollës i kemi çuar saj 11 shkresa, Berisha të shkojë tek Meta

Në një intervistë me Ora News, sekretari i çështjeve ligjore në PD, Indrit Sefa tha se PD është e qartë dhe tentativat për të futur një person non grata në PD nuk do të tolerohet. Ai shtoi se në një bashkëpunim të Bardhit, Nikollës, Ramës dhe Berishës, është bërë lajmërim se personat e përjashtuar nga PD do të jenë pjesë e grupit. Sefa: PD është e qartë...
spot_img

No posts to display