Protesta e 11 korrikut| Noka e Alimehmeti takim me qytetarët dhe bizneset në Tiranë

Nën moton e protestës së 11 korrikut, “Të bashkuar në betejë,” Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Flamur Noka dhe anëtari i Këshillit Bashkiak të Tiranës, Ilir Alimehmeti dhe drejtues të degës të PD-së së zonës, kanë zhvilluar ditën e sotme takime në zonën e Xhamllikut në Tiranë.

Gjatë takimeve të ndryshme me qytetarët, Noka u ka bërë thirrje thirrje qytetarëve që t’i bashkohen protestës së datës 11 Korrik, ora 20:00 kundër regjimit kriminal dhe anti-europian të Edi Ramës.

Latest articles

Related articles