“Gjeta zyrën e Vëllait të Madh”| Luiz Ejlli publikon VIDEO-n

Ashtu siç edhe ka premtuar, fituesi i edicionit të dytë të Big Brother Vip 2, Luiz Ejlli, është shfaqur aktiv në rrjetin e tij social Instagram, për të lajmëruar projektet e tij muzikore dhe jo vetëm.

Ditën e sotme ai ka publikuar një video nga ambientet e “Top Channel”, ku me nota humori, ai tregon se ka gjetur zyrën e Vëllait të Madh.

“Si jam o populli ma i bekum në botë, si ju kam? Duke ec në korridoret e Topi-it këtu, kam pa një zyrë ishte krejt errsirë. Po ju e dini si kurioz si jam, e hap o s’ka, e hapa. Më duket se është zyra e Vëllait të Madh. Se jam duke fol lehtë, mos me më ni kush. Pse them zyra e Vëllait të Madh? Se duket krejt si komisariat. Ka hi Vëllai i Madh duke iu rënë në kryq të tanëve, fap e fap, përveç këtij këtu (dhe tregon foton e tij)…bo sa i shëmtut kam qenë!”, është shprehur Luizi në videon e publikuar në adresën e tij në Instagram.

Latest articles

Related articles