BBV| Luizi dhe Kristi nuk ndalen, ja çfarë planesh kanë bërë kundër banorëve…

Kristi është një nga banorët e vjetër të Big Brother Vip Albania 2 që i ka përballuar lojës duke qëndruar në shtëpi qysh nfa fillimi kur filloi spektakli më 24 dhjetor. Edhe pse në fillim të lojës ai dukej i qetë më vonë sidomos në Prime mori vëmendjen e të gjithëve me komentet kundërshtuese pothuajse për secilën situate. Për të cilen komentohet dhe njihet edhe sot që pëlqen të kundërshtoj.

Gjate rrugetimin ne shtepine e Big Brother Vip Albania ai fillimisht ishte afruar me Olta Gixharin ku e konsideronin njeri tjetrin shok e jo kundershtar ne loje por me vone raporti i tyre u ftoh dhe Olta iu kthye kunder duke i thene qe do ta nxjerr jashte shtepise.

E keshtu ngadale Kristi filloi te jete afer Luizit duke krijuar nje shoqeri goxha te mire edhe pse here pas here nuk jane pajtuar me njeri tjetrin. Luiz Ejlli ka këshilluar Krist Aliajn që të mos bie pre e Bledi Manes, pasi sipas tij, ai po përpiqet të krijojë thumba kundrejt të gjithë banorëve. Këngëtari shtoi se gazetari nuk po e bezdis, thjesht po bën Oltën e dikurshme andaj po rri ne heshtje duke mos i dhene material asaj.

Luizi tha se edhe nëse ai sulmon Kiara Titon, nuk ka kohë të merret me të. Ndërkohë Kristi u shpreh se e kupton lojën e Bledit, ndaj nuk ka asnjë interes të debatoj me të. Për të, Bledi do të krijojë sa më shumë situata dhe nuk ka skrupuj dhe duhet se do degjoj keshillen e Luizit sic ka bere shpesh here.

Latest articles

Related articles