Burri i Oltës “fans” i Luizit, shpërthen rrjeti pas deklaratës së fundit për banorin e “BBVA”

Olta Gixhari, apo njohur ndryshe si një nga lojtaret më të mira të Big Brother VIP Albania ka lënë shtëpinë më të famshme në Shqipëri.Olta kishte kërkuar prej ditësh largimin nga aty, ndërsa përfundimisht u largua.
Padyshim se Oltës do i vërehet mungesa në këtë spektakël e këtë gjë e kanë pohuar edhe shumë prej banorëve.Por ajo çfarë bie në sy është se në fakt edhe vetë bashkëshorti i Oltës, ishte përkrahës i Luizit.Madje në një linjë telefonike në një prej programeve të TopChanel, ai kishte thënë se Luizi është perfekt në lojën e tij.Duhet përkujtuar që Luizi kërkoi disa herë mbrëmë nga Olta që të vazhdojë lojën madje duke thënë se pa të shtëpia s’është e njëjtë dhe se loja më nuk ka sens nëse nuk është ajo.

Latest articles

Related articles