Tiranë, qëllohet me kallashnikov drejt TOP Channel, vrit*t roja i sigurisë private(Emri)

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Tiranën këto orë të vona, ku sipas informacioneve paraprake dyshohet se është vrarë me armë roja i Top Channel.

Më datë 27.03.2023, rreth orës 01:00, në Mëzes, në rrethana ende të paqarta, nga persona ende të paidentifikuar, është qëlluar me armë zjarri në drejtim të ambienteve të Top Channel.

Në Mëzez, pranë televizionit Top Channel kanë plagosur me armë zjarri, rojën e sigurisë të “Oktapus” Security, i cili ka ndërruar jetë rrugës për në spital, por akoma nuk dihen gjeneralitetet.

Ora News mëson se emri i tij është Pal Kola ndërsa po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e autorit

Latest articles

Related articles