Video: Luizi merr informacion nga jashtë: Po doli Kiara, dil edhe ti! Ia kanë dhënë Oltës

Informacion nga jashtë, por jo nga banorët, por nga fansat. Mbrëmjen e sotme, një person është afruar pranë shtëpisë së “Big Brother Vip Albania” dhe i ka zbuluar diçka shumë të rëndësishme Luizit.

Teksa bërtiste me të madhe, ky person, e këshillon që të dalë nëse eliminohet Kiara pasi produksioni ia ka dhënë çmimin e madh Oltës.

“O Luiz! O mbret, po doli Kiara dil jashtë dhe ti. Mos rri kot, se ia kanë dhënë Oltës”

Nëse ky informacion do jepej nga banorët do penalizohej dhe ndoshta do eliminohej, por në këtë rast produksioni nuk ka se çfarë të bëjë.

Latest articles

Related articles