Alibeaj mbledh kryesinë dhe grupin: Nesër qëndrimi zyrtar i PD për 14 majin

Kreu i grupit të PD Enkelejd Alibeaj tha në një deklaratë për mediat se nesër mblidhet kolegji i kryetarëve, për të formalizuar qëndrimin zyrtar të PD lidhur me mënyrën e garimit në zgjedhjet e 14 majit.

Alibeaj u shpreh se diskutimi do të bëhet me të gjitha forumet dhe qëndrimi zyrtar i PD lidhur me zgjedhjet do jetë nesër.

Latest articles

Related articles