Kishte humbur kontaktet me familjarët prej një jave, gjendet i pajetë 64-vjeçari (Emri)

Një 64-vjeçar është gjetur i pajetë në lagjen “Mbrostar Ferko” në Fier.

Bëhet fjalë për Viktor Cukon, i cili kishte humbur kontaktet me familjarët dhe kishte një jave që nuk dilte nga banesa.

64-vjeçari jetonte i vetëm ndërsa familjarët e tij ndodhen jashtë vendit.

Policia, shërbimi zjarrfikës dhe grupi hetimor kanë mbërritur në vendngjarje dhe po punohet për tëzbardhur rrethanat në tëcilat Cuko ka ndërruar jetë.

Ai është gjetur i pajetë në shtratin e vet dhe dyshimet paraprake janë se vdekja ka qenë për shkaqe natyrale. Trupi i 64- vjeçarit është transportuar drejt morgut te qytetit.

Latest articles

Related articles