Luizi ndër më të klikuarit, por ja kush ia kalon, kjo është më e klikuara në Tik Tok

Në premieren e ‘Më prit në fundjavë’ me Ermal Peçi në RTSH u fol për maninë e shqiptarëve ndaj Tiktok e mediave sociale.

A po bëhet para? Kush ka fituar më shumë? Eksperti i IT Kallanxhi tha se në vendin tonë më shumë para ka bërë Aleks Visha, rreth 300 mijë dollarë.A është Luiz Ejlli më i parë në Tiktok? Do zhgenjëheni por sipas të dhënave më e para në rrjet është Rashel Kolaneci.
Edhe pse është banori kryefjalë i këtij edicioni të Big Brother VIP, Luiz nuk mendon kështu për veten. Gjatë një bisede të fundit, ai u shpreh se nuk e meriton fitoren pasi nuk është imazhi i duhur.

Sipas Luizit, fitoren e meriton Kiara pasi përcjell brishtësi dhe ëmbëlsi.

“E di pse nuk e fitoj unë? Sepse nuk jam imazhi i duhur që i duhet shqiptarëve. Shqipëria ka nevojë për brishtësi, dashuri, ëmbëlsi, nuk jam unë për këtë punë”, i tha Luizi Kiarës.

Latest articles

Related articles