Aksidentoi për vd*kje kolegun, arrestohet punonjësi i qendrës tregtare

Të martën një aksident i rëndë ndodhi në Tiranë në një qendër tregtare.

Një 32-vjeçar humbi jetën pasi u rrëzua nga një mjet pune tip pirun dhe u shtyp nga një mjet i po të njëjtit lloj i cili drejtohej nga kolegu 61-vjeçar.

Ky i fundit u arrestua nga policia. Ndërkohë, policia bën me dije se një 20-vjeçar u arrestua pasi goditi për motive të dobëta me grusht xhaxhain e tij.

Latest articles

Related articles