VIDEO: Gaz Bardhi: Ja si genjeu Edi Rama, boll u fshehe me përdredhje

Deputeti Gazment Bardhi nxjerr videon: Ja si genjeu Edi Rama.

Reagimi i plotë i Gazment Bardhit:

Boll u fshehe me përdridhje dhe gënjshtra! Të vërtetën e ke në vendimin e drejtësisë amerikane. ????

Ndërmjetësi yt pagojë 225 mijë dollarë, mori informacione të rreme nga zyra jote dhe zyrtari i korruptuar i FBI, i lidhur me interesa ruse, u përdor për të goditur e sajuar rrethana nga kundërshtarët e tu politikë. Ky quhet korrupsion dhe pastrim parash. Nuk e fsheh dot të vërtetën, siç je fshehur vetë.

Latest articles

Related articles