Pamje të lëshimit të raketave të Hamas ndaj Izraelit

5 mijë raketa mbi Izrael, nis kundërpërgjigjja e ashpër e Tel Avivit në rripin e Gazës. Raportohet qindra viktima dhe të plagosur. Dhjetëra izraelitë të marrë peng nga Hamas.

Latest articles

Related articles