Tjetër operacion për Fatos Nanon, mjekët i pastrojnë mushkëritë

Ish-kryeministri Fatos Nano i është nënshtruar këtë të martë një ndërhyrje tjetër kirurgjikale.

Ndërhyrja i është bërë për t’i pastruar mushkëritë. Mjekët thonë për mediat se operacioni ka rezultuar i suksesshëm.

Ndërkohë, ish-kryeministri Nano vijon trajtimin në spital dhe rikuperimi sipas mjekëve kërkon kohë.

Megjithatë aktualisht gjendja shëndetësore e Fatos Nanos është e qëndrueshme.

Latest articles

Related articles