Mbërrin një zarf misterioz në shtëpinë e “Big Brother VIP”, ja çfarë rezervon për banorët

Një zarf i bardh ka mbërritur në shtëoinë e BBV, ku njoftoi se ata do të kenë mundësinë për të realizuar një puntatë të simuluar të ‘Big Brother’ brenda spektaklit.

Ata kishin si detyrë të përzgjidhnin disa nga ngjarjet dhe debatet më të bujshme në shtëpi dhe t’i risillnin ato në qendër të vëmendjes me anë të interpretimit të tyre..

Me shumicë votash, ata duhet të zgjedhin dy autorë, një producent, moderatoren, dy opinionistë dhe pjesa tjetër do të jenë banorë.

Efi dhe Kristi u votuan për të qenë opinionistët e lojës. Dea Mishel do moderojë programin, ndërsa Kiara dhe Ronaldo, autorët e Big Brother Vip dhe Luizi do të jetë producenti. Ata kanë në dispozicion 60 minuta kohë për të bërë përgatitjet dhe më pas do zhvillohet spektakli në moderimin e Deamishel.

Latest articles

Related articles